Havalandırma Fanları İzmir

Hilal Havalandırma Fanları (Aspiratörler)

Kapalı bir ortamdaki havanın değiştirilmesi işlemine havalandırma denilmektedir. Havalandırma cebri ve doğal olmak üzere ikiye ayrılır.
Günümüzde artık yapılar fan gücüyle gerçekleşen Mekanik Havalandırma Sistemleri sayesinde havalandırma işlemlerini gerçekleştirmekte. Fakat bu durum da enerji ekonomisi açısından israfa neden olduğundan, artık havalandırma firmaları maliyetleri düşürecek yöntemler üzerine yoğunlaşmıştır.

Hilal Havalandırma Fanların, aspiratörlerin ekonomik olması ve işletme giderlerini düşürmesi önemini kavrayarak, değişik kullanım alanları ve poresesler için konusuna özel aspiratör / fanları hizmetinize sunmaktayız.

Bunların tercihi ve profesyonelce uygulanması sistem verimi açısından çok önemlidir. İnsan olarak zamanımızın neredeyse %90 lık bir bölümünü iç hacimlerde geçirmekteyiz. Ev ve işyerlerinde harcadığımız vakit, ortamdaki havanın oksijen değerinin önemini de ortaya çıkarmaktadır.
Fan ve Aspiratör havalandırma ortamdaki havanın oksijen içeriğinin azalmasını önlemek, ortamdaki havanın içendeki vücut kokuları, sigara dumanı, nem miktarının artışını önlemek, makinalardan, insanlardan ve ortamdaki aydınlatmadan kaynaklanan ısı kazancını dışarı atmak, zehirli gazları ve tozu ortamdan uzaklaştırmak vb birçok nedenden ötürü tercih edilmektedir. Ayrıca günümüzde artan salgın hastalıklar nedeniyle, zamanımızın bir çoğunu harcadığımız iç ortamların havalandırması daha da önem kazanmaktadır.

Havalandırma Fanları ve Bakımları

Her makina gibi havalandırma fanlarınında ciddi manada bakımları yapılması gerekiyor.Dış görünüşte basit bir düzenek olarak görünmesine rağmen, mil ve motor ,pervanenin içine biriken toz ve partiküllerden dolayı balans olayı meydana gelmektedir.

Bunun önüne geçilebilmesi için işletmenin hangi amaçla kullanıldığına bağlı 30 gün 60 gün 90 gün ve 180 gun arayla temizlenmesi gerekiyor.

Bunun yapılabilmesi için konunun uzmanları eşliğinde önce fanların elektrik akımı ile bağlantısının kesilmesi ve temizleme kapaklarının açılıp elektrik motoruna temas etmemesi şartı ile sıvı yada kuru temizleme yapılabilinir.

17 thoughts on “Havalandırma Fanları İzmir”

  1. Hilal Havalandırma Sistemleri İzmirde en iyi havalandırma firmalarından birisidir. Dürüst hizmet ve müşteri memnuniyeti prensipleridir. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  2. Hilal Havalandırma Fanların, aspiratörlerin ekonomik olması ve işletme giderlerini düşürmesi önemini kavrayarak, değişik kullanım alanları ve poresesler için konusuna özel aspiratör / fanları hizmetinize sunmaktayız.

    hilal havalandırmayı bu yüzden sonuna kadar destekliyoruz.

  3. Hilal Havalandırma Fanları kalitesiyle istenilen verimi elde etmenizi sağlar.Hilal Havalandırma Sistemlerine teşekkür ederim

  4. İzmir’in sizin gibi iyi firmalara ihtiyacı var gerçekten de. Memnun olan müşterilerden müşteri yorumları alıp sitenize eklerseniz de güzel olur aslında… Bir fikir…

  5. Merhaba Ballı Soprano.Sitemizi beğendiğinize memnun olduk.Teşekkür ederiz. Sitemizi Hilal Seo Hizmetleri yaptı.Ayrıca seo çalışmalarına da devam etmekteyiz. Hem seo fiyatı hemde hizmetlerinden menunuz.Hilal Seo ile çalışmanızı tavsiye ederiz.https://www.hilalseo.com Cengiz Bey:05534972025

  6. Hilal Havalandırma Sistemleri İzmirde en iyi havalandırma firmalarından birisidir. Havalandırma konuusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

  7. Hilal Havalandırma Sistemlerine verdiği güzel bilgiler için teşekkür ederim.Havalandırma hakkında ne kadar az şey bildiğimi farkettim. Yazılarınızı takip ediyorum.Başarılar dilerim.

  8. Havalandırma hakkındaki bu yazınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Comments are closed.